Bijkomende informatie
Gewicht | 4,6 kg |
---|---|
Afmetingen | 57,5 × 40,5 × 47 cm |
materiaal | naturel eik multiplex, zwart gelakt eik multiplex |
Hoewel je zou kunnen denken dat dit tafeltje een actueel ontwerp is, werd deze tijdschriftentafel oorspronkelijk ontworpen door Jens Risom in 1949.
Het tafeltje is verkrijgbaar in naturel of zwart gelakt eiken multiplex. De mix van zachte lijnen en zorgvuldige uitsnijdingen en rondingen maakt dit tafeltje het perfecte plekje voor uw leesmateriaal.
Het motto van Jens Risom was: “Good design means that anything good will go well with other equally good things.”
Jens Risom was een echt talent en een cruciale speler in de Deense modernistische beweging, vooral zijn rol bij het introduceren van een Scandinavische touch op de Amerikaanse markt.
Risom’s ingetogen benadering van elegantie komt tot uiting in zijn voorkeur voor zachte rondingen, geometrische hoeken en slimme constructie
€550,00 – €599,00
Gewicht | 4,6 kg |
---|---|
Afmetingen | 57,5 × 40,5 × 47 cm |
materiaal | naturel eik multiplex, zwart gelakt eik multiplex |